Kalkulator kredytowy

 

Chcesz zobaczyć na co mnie stać?

Ekspert Kredytowy
w akcji!

 

Dziękuje, że postanowiłeś zobaczyć owoce mojej pracy i przeczytać, co mówią na mój temat osoby, którym już pomogłem m.in. zrealizować marzenie o własnej nieruchomości, zdobyć finansowanie na dowolny cel lub uzyskać dodatkowe pieniądze na inwestycje firmowe.
Niech słowa innych budują w Tobie zaufanie i zachęcają do kontaktu ze mną. Wszystkie opinie otrzymałem w ramach wdzięczności, za dobrze wykonaną pracę. Swoją wdzięczność wyrażały prawdziwe osoby takie jak Ty. Podejmij współprace ze mną, abyś mógł/mogła zrealizować swoje marzenia.

Do tych, którzy czytają to i chcą potwierdzenia od moich klientów, aby być pewnym, że jego kwestie dotyczące finansów są w dobrych rękach

Poniżej możesz zobaczyć efekty mojej pracy w postaci opinii i rekomendacji od klientów, których obsłużyłem.

 

Opinie ze strony

Rewelacyjna jakość obsługi.

5,0 rating
21 września 2021

Pełen profesjonalizm oraz doskonała współpraca 🥇 Polecam współpracę z Patrykiem.

Mateusz Koszyk

Profesjonalizm.

5,0 rating
21 września 2021

Również polecam usługi Patryka oraz jego zespołu 🏆 Rewelacyjne podejście do obsługi klienta, profesionalizm oraz indywidualne opracowanie ofertowe. 👍

Dariusz Zięba

Pomoc w zakupie domu

5,0 rating
9 lipca 2021

Patryk bardzo mi pomógł w kredycie hipotecznym, jestem mu bardzo wdzięczny bo nigdy nie miałem styczności z kredytem a on poprowadził mnie od pierwszego spotkania do samego aktu notarialnego dosłownie za rękę. Mega polecam współpracę z tym człowiekiem

Paweł Kowalczyk

Pomoc w Kredycie Hipotecznym

5,0 rating
8 lutego 2021

Zdecydowanie polecam współprace z Patrykiem. To był jedyny człowiek na mojej drodze, który pomógł mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Zaplanował proces od A do Z, pomógł mi wyczyścić bazy, bo kiedyś miałem problem z spłatą jednego kredytu i teraz mieszkania w swoim wymarzonym mieszkaniu. Dziękuje bardzo ! 🙂

Michał Nowak
Dodaj swoją opinię

Opinie z Facebooka

 • review rating 0  Patryk Borzęcki to fachowiec w swojej branży. Doświadczenie i rzetelność. Wspólnie zamkneliśmy kilka projektów finansowych zarówno prywatnych ale najwiecej zawodowych. Dzięki doświadczeniu Patryka spełniliśmy marzenia moich klientów o ich własnych czterech kątach 🙂 Plus, duży atut Patryk jest w procesie udzielania kredytu na każdym etapie, rownież otacza opieką kilenta po otrzymaniu kredytu. Polecam uslugi z czystym sumieniem. patrykborzecki.pl

  thumb Anna Waliczek
  1/05/2019

  review rating 5  Zawsze doskonale doradzi i wybierz najlepszą opcję, świetny kontakt i natychmiastowa pomoc � jeśli chodzi o finanse to nie ma lepszego!

  thumb Patrycja Bartnik
  7/15/2018

  review rating 5  Szybka pomoc w kredycie gotówkowym na samochód. ! Bardzo rzetelnie i konkretnie. Polecam 😉

  thumb Agnieszka Szymanek
  7/17/2018

  review rating 5  Współpraca z Patrykiem to czysta przyjemność. Wysokie standardy obsługi klienta i dużo praktycznej wiedzy ! Polecam w 200%! �

  thumb Maciej Mokrzycki
  3/18/2019
 • review rating 0  Fachowa obsługa, naprawdę świetne podejście do każdej sprawy. W 100% godny polecenia 💪💪

  thumb Da Mian
  8/15/2019

  review rating 5  Pełen profesjonalizm

  thumb Bartosz Piwowar
  7/15/2018

  review rating 0  Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Robi więcej niż musi. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, która zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca. Pomaga w trudnych i skomplikowanych sytuacjach. Utrzymuje stały kontakt i bardzo szybko odpowiada na każde zapytanie i wątpliwości pokazując nam najlepsze możliwości rozwiązania naszej sytuacji. Patryka znalazłam przez przypadek na jednym z forum. Już od pierwszej rozmowy wykazał się wielkim profesjonalizmem. Cała nasza przygoda trwała rok. Polecam z czystym sumieniem współpracę z Patrykiem. To złoty człowiek któremu naprawdę można zaufać. Patryk - jeszcze raz bardzo dziękujemy 🙂

  thumb Karolina Borzęcka
  2/22/2019

  review rating 0  Fachowe doradztwo, profesjonalne podejście, bardzo dobra znajomość aktualnej oferty rynkowej oraz sprawne dopełnienie formalności. Panu Patrykowi udało się wynegocjować ofertę nieosiągalną dla osoby działającej na własną rękę. Współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność. Gorąco polecam i pozdrawiam.

  thumb Marcin Krajnik
  5/20/2019
 • review rating 0  Jeśli kupujesz samochod i szukasz ubezpieczenia AC to NATYCHMIAST napisz do Patryka!!! Dwa ubezpieczenia AC taniej o 1400zl i 1700zl taniej niż propozycja salonu!!! To jest około 30% taniej!!! Propozycja salonu 6700zl , propozycja Patryka 5300zl!!! Każdy uważa ze salon zazwyczaj najtaniej proponuje- NIEPRAWDA! Sam się o tym przekonałem na dwóch autach.

  thumb Damian Woźniak
  9/04/2018

  review rating 5  Na Patryka trafiłam na Facebook’u, od początku zajął się profesjonalnie naszą sprawą, inni doradcy nie dawali nam szans na kredyt a Patryk od początku nie zwątpił , jestem szczęśliwa, że na niego trafiłam. Cały proces trwał bardzo krótko, kredyt na bardzo dobrych warunkach, nie bój się - napisz już dziś do Patryka ! Bede wszystkim polecać z całego serca ! Dobrze, że są tacy ludzie, pozdrawiam serdecznie : )

  thumb Anna Michalik
  7/28/2018

  review rating 0  Miło i sympatycznie, a przede wszystkim fachowo 🙂 Miałem okazję kilka razy współpracować z panem Patrykiem i za każdym razem wszystko przebiegało szybko i sprawnie. Serdecznie polecam!

  thumb Grzegorz Połeć
  1/01/2019

  review rating 5  Profesjonalista jakich mało, gorąco polecam.

  thumb Sylwek Klimek
  7/16/2018
 • review rating 0  Konkretnie, szybko i w temacie 👍👍👍

  thumb Jolanta Rachwał
  9/03/2019

  review rating 5  Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam ! 🙂

  thumb Marian Kowalski
  10/07/2017

  review rating 5  Pełen profesjonalizm 👍🏻

  thumb Monika Ogrodnik
  10/08/2017

  review rating 5  Patryk Borzęcki. Tak. Jeśli jemu pieczę nad finansami powierzysz - szybko we własny sukces uwierzysz. Innymi słowy, gość od naprawdę dobrej roboty. Polecam. Po całości. Absolutnie! 🙂

  thumb David Chaffinch
  7/16/2018
 • review rating 5  Bardzo profesjonalny doradca, fachowiec i nie tylko ! Polecam z ręką na sercu i w pełnym spokoju o finanse - to człowiek, który się zna na tym i jest w pełni oddany swojej pasji 🙂

  thumb Marcin Bochenski
  7/15/2018

  review rating 0  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Patryka, pełen profesjonalizm, wiedza i miła obsługa. Polecam wszystkim jego usługi, nie zawiedziecie się na pewno.

  thumb Adams Kovacs
  3/05/2019

  review rating 0  Polecam wszystkim. Widać w działaniu Patryka doświadczenie i zaangażowanie. Formalności z kredytem nie będą problemem ponieważ wszystkim zajmuje się Patryk! Jedyne co trzeba zrobić to zadzwonić i pogadać.

  thumb Dominika Fałowska Lebda
  3/14/2019

  review rating 5  Profesjonalista.

  thumb Marcel Bieńkowski
  7/13/2018
 • review rating 0  Polecam współpracę z Patrykiem, ponieważ szybko i sprawnie pomógł mi znaleźć mieszkanie i uzyskać kredyt. Po zapoznaniu się z moimi oczekiwaniami przedstawiła oferty mieszkań różnych deweloperów oraz pokazał plusy i minusy każdego z nich. Umówił i był obecny na spotkaniach podczas wizyt na inwestycjach. Przedstawił różne oferty różnych banków. Wyręczył w organizacji formalności i kontaktach z deweloperem, co pomogło mi zaoszczędzić mój czas. Co ważne , po otrzymaniu decyzji , wynegocjował jeszcze korzystniejsze warunki. Był obecny przy podpisaniu umów. I tym oto sposobem stałem się właścicielem pięknego mieszkania z niską ratą kredytową 🙂 Polecam !

  thumb Martyna Michalska
  8/10/2018

  review rating 0  Praca Patryka na najwyższym poziomie, wszystko sprawnie wedle określonego celu bez zbędnej straty czasu. Pełen profesionalizm.

  thumb Dominik Porębski
  3/13/2019

  review rating 0  Profesjonalizm, pełne zaangażowanie, funkcjonalność, praktyczność ➡️ superlatywy współpracy z Panem Patrykiem👌 Ekspert godny polecenia!

  thumb Ewelina Gołąb
  9/07/2019

  review rating 5  Wszystko szybko i sprawnie. Polecam tego doradcę.

  thumb Michał Pawlak
  7/19/2018
 • review rating 0  Polecam z czystym sumieniem 🙂 . Pan Patryk załatwia wszystko od A do Z oraz wszystko zawsze tłumaczy.

  thumb Justyna Lelito
  12/06/2019

  review rating 5  Profesjonalista, polecam!

  thumb Michał Pasiut
  7/15/2018

  review rating 5  polecam

  thumb Maksymilian Tokarczyk
  7/17/2018

  review rating 5  Polecam serdecznie !

  thumb Edyta Dowgiert
  7/15/2018
 • review rating 0  Serdecznie polecam tego Pana! Pełen profesjonalizm oraz kompleksowe doradztwo w sprawach finansowych. Spotkanie przebiegło w miłej atomosferze a co najważniejsze uzyskaliśmy bardzo korzystne rozwiazanie obniżenia kredytu! Jeszcze raz POLECAM!

  thumb Natalia Kubisz
  2/27/2019

  review rating 5  Polecam.

  thumb Sławomir Jabol Jabłoński
  7/16/2018

  review rating 5  Polecam ! 👈

  thumb Dorota Borzęcka
  3/06/2018

  review rating 0  Pan Patryk angażuje się w swoją pracę nie tylko rzetelną wiedzą, ale również sercem. Pomógł mi w rozwiązaniu problemu dosłownie prowadząc za rękę, od początku sprawy aż do końca. Znalazł najbardziej korzystne rozwiązanie za co jestem wdzięczna, ponieważ maksymalnie oszczędził mój czas i pieniądze. Serdecznie polecam jako Doradcę Finansowego:)

  thumb Agnieszka Staszczak
  2/25/2019
 • review rating 5  Super:)

  thumb Wiktoria Hebda
  7/29/2018

  review rating 5  Pan Patryk jest definicją maksymy "właściwy człowiek na właściwym miejscu" - pełny profesjonalizm, rzetelność i spokój przy załatwianiu jakże istotnej kwestii - kredytu firmowego na dokończenie budowy hali produkcyjnej. Ani przez moment nie miałem wątpliwości, po oddaniu spraw w ręce Pana Patryka, że coś może pójść nie tak. Jest to człowiek całkowicie oddany temu, czym się zajmuje. Klienta traktuje indywidualnie i walczy do końca, nigdy się nie poddaje. Doradca godny pochwały, wyróżnienia i polecenia. Zdecydowanie polecam. �

  thumb Krystian Susuł
  7/17/2018

  review rating 0  Patryk Borzęcki jako ekspert finansowy zapewnia profesjonalnie dobrany kredyt/pożyczkę -odpowiedni produkt dla potrzeb i możliwości klienta.Miły, serdeczny,kompetentny. POLECAM!

  thumb Magdalena Twardowska
  2/01/2019

  review rating 5  Współpraca z Patrykiem była rewelacyjnym doświadczeniem. Profesjonalne podejście, bardzo dobra oferta oraz nieoceniona pomoc przy drobnych problemach jakie stwarzał bank. Kredyt załatwiony w ekspresowym tempie! Sami nigdy nie doszlibyśmy tu gdzie jesteśmy. Szczerze mogę polecić każdemu, kto szuka dobrego i sprawdzonego doradcy kredytowego.

  thumb Tomasz Zieliński
  7/27/2018
 • review rating 0  POLECAM. Bardzo dobry doradca, szybko i bez problemów dostaliśmy kredyt dzięki Panu Patrykowi.

  thumb Mateusz Lelito
  12/06/2019

  review rating 5  Pana Patryka polecili nam znajomi, za co bardzo im dziękujemy. W ciągu miesiąca spełniło się nasze marzenie o własnym mieszkaniu. Pan Patryk przedstawił nam symulację kilku banków i pomógł w wyborze najlepszej dla nas oferty. Na wszelkie pytania odpowiadał ekspresowo. Kontakt super. Z czystym sumieniem polecamy i polecać będziemy 🙂

  thumb Ewelina Zacirka
  7/27/2018

  review rating 5  Super ekspert. polecam 😉

  thumb Urszula Gargas
  7/17/2018

  review rating 0  Polecamy! Współpraca z Panem Patrykiem to sama przyjemność. Jasno i klarownie przedstawił nam proces starania się o kredyt. Pomógł nam przejść przez całą drogę związaną z kredytem. Zawsze mogliśmy się do niego zwrócić z nurtującymi nas pytaniami. Pan Patryk podchodzi do sprawy profesjonalnie i z pozytywnym nastawieniem do klientów.

  thumb Asia Cz
  1/30/2020

Opinie z Google

  review rating 5  Bardzo polecam. Nie trzeba chodzić osobiście po bankach, załatwiać formalności. Wystarczy jedno spotkanie godzinne, gdzie można dowiedzieć się bardzo ważnych informacji na temat kredytu, o których bank nie zawsze informuje, niż kilku godzinne chodzenie po kilku bankach, gdzie nie dostaniemy tylu cennych informacji.

  thumb Karolina Lebda
  2/13/2020

Nie przekonały Cię opinie? Zobacz spontaniczne nagrania wideo!

Kontakt SMS
Potrzebujesz Pomocy w Uzyskaniu Kredytu?

Wyślij sms

Kontakt Telefoniczny
Potrzebujesz Pomocy w Uzyskaniu Kredytu?

LUB


KLIKNIJ I ZADZWOŃ!