Kalkulator kredytowy

 

 

Patryk Borzecki

 

 

jest Przedsiębiorcą, Ekspertem Finansowym oraz pasjonatem Zdrowego Stylu Życia i autorem licznych publikacji dotyczących finansów osobistych. Jego celem jest pomóc innym w osiągnięciu możliwości budowania swojej strefy komfortu, tworząc swoją osobistą przestrzeń w własnym domu. Pomaga w całym procesie kredytu hipotecznego od pierwszej rozmowy do uzyskania środków finansowych oraz zapewnia serwis przez cały okres trwania umowy.

 

 

Kim jestem?

P rzez pierwsze 18 lat mojego życia mieszkałem w małej wiosce Librantowa, gdzie nie miałem fajnych perspektyw rozwoju. Gdy przenosiłem się na studia do Krakowa zauważyłem w sobie sporo braków. Na początku to mnie przeraziło. Nie radziłem sobie w temacie kontaktów międzyludzkich, byłem po prostu słaby w relacjach, o finansach i zarabianiu nie wiedziałem nic, a moim ulubionym zajęciem było umartwianie się.

 

N ie miałem dobrze rokującego startu, mimo wszystko w głębi duszy miałem świadomość i wiarę w jedno: „Szczęście sprzyja odważnym”. Z tą myślą zacząłem pracę nad sobą i szedłem do przodu. Czułem, że mam wiele braków mimo wszystko wiedziałem, że „Jestem w stanie osiągnąć, to co zapragnę, tylko nigdy nie mogę się poddawać”. Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny. Już na studiach moją pasją stało się nauczanie innych, biznes i życiowe spełnienie. W tym osiągnąłem perfekcyjność.

 

G dy zaczynałem w wieku 18 lat, postanowiłem stworzyć lepszą wersję siebie w 12 miesięcy. A milionerem chciałem zostać przed 20stką. Dzisiaj uśmiecham się na myśl o tym, ponieważ jest we mnie dużo pokory do życia i naturalnego rozwoju. Najważniejszą rzeczą, którą zrozumiałem, że życie to nie jest wyścig. Już się nie spieszę. Oczywiście przyszedł taki dzień, w którym spełniłem swoje cele. Jedną rzeczą jaka się nie zmieniła, to przesadny optymizm.

P o drodze trafiłem na sporo życiowych wybojów. Miałem problemy z pieniędzmi, relacjami, biznesem, zadowoleniem z życia i zdrowia. Brak zdrowia w pewnym momencie na 18 miesięcy wkluczył mnie z życia i można powiedzieć „przykuł mnie do łóżka”. Wtedy też straciłem wiele, w tym 2 biznesy. Mógłbym Ci opowiedzieć jak było ciężko, bo naprawdę było. ALE prawda jest taka, że gdy traciłem wszystko na co pracowałem i moje życie się rozsypywało, nauczyłem się najcenniejszych dla mnie lekcji życiowych i jestem teraz za nie wdzięczny. Dzięki tym mocnym doświadczeniom rozumiem ludzi, którzy zgłaszają się do mnie po pomoc.

Oto dziedziny, w których mogę Ci pomóc:

Wszystko w czym pomagam robię w praktyce:

 

Kredyty

Od ponad 5 lat zajmuję się branżą finansową i pracuję indywidualnie z osobami, które chcą zapewnić sobie korzystne rozwiązanie kredytowe. Pomagam im w całym przygotowaniu oraz procesie kredytu, aż po wypłatę środków. W trakcie procesu również pomagam w poszerzaniu wiedzy na temat tego jak dobrze poruszać się w branży finansowej, aby uniknąć zbędnych kosztów, wnioskując o kredyt z nadzieją, że ma się najkorzystniejszą ofertę dostępną na rynku.

Ubezpieczenia

Dzięki współpracy z prawie 20 towarzystwami ubezpieczeń jesteśmy w stanie porównać cenę Twojej oferty ubezpieczenia samochodu, domu oraz firmy. Naszym zadaniem jest znaleźć najlepsze i najtańsze rozwiązanie ubezpieczenia na rynku. Przez przeszło 5 lat mojej pracy udało mi się zaoszczędzić dla moich klientów ponad 525 000 zł oferując tańsze rozwiązanie ubezpieczeniowe.

Serwis

Dla osób mających zobowiązania kredytowe, jestem w stanie w ciągu jednego spotkania przeanalizować umowy finansowe, kredytu czy to ubezpieczenia
– sprawdzić czy obecne umowy są dobre i czy aby na pewno, jest to najkorzystniejsza oferta na rynku biorąc pod uwagę możliwość negocjacji i dostęp do prawie 50 instytucji finansowych w Polsce.

Mądry wybór
Szukasz naprawdę dobrego kredytu? Ze mną porównasz ofertę 19 banków na jednym spotkaniu, za darmo!

(*) - wypełnij wymagane pola

Kontakt SMS
Potrzebujesz Pomocy w Uzyskaniu Kredytu?

Wyślij sms

Kontakt Telefoniczny
Potrzebujesz Pomocy w Uzyskaniu Kredytu?

LUB


KLIKNIJ I ZADZWOŃ!